Transport i wysyłka dzieł sztuki

wysyłka dzieł sztuki

Oferujemy usługi z zakresu pakowania produktów i ich wysyłki, obejmujące również wysyłkę dzieł sztuki oraz antyków a także przeprowadzki. Działamy zarówno na terenie kraju, jak i za granicą. Organizujemy wysyłki z wykorzystaniem różnych środków transportu – drogą lądową, morską, jak i lotniczą.

Zadbamy o to, aby odpowiednio zabezpieczyć i zapakować dzieła sztuki przed transportem a także powierzone mienie. Korzystając z naszych usług, mogą być Państwo pewni, że Państwa mienie a w tym i Dzieła Sztuki bezpiecznie dotrze do celu, a przewożone przedmioty zachowają swoją wartość. Jeśli decydują się Państwo na transport rzeczy wartościowych, możemy zaproponować ich podwyższone zabezpieczenie na skutek ubezpieczenia wysyłanych przedmiotów.

Dzieła sztuki zawierają nie tylko wartość pieniężną ale dla wielu Zlecających nam ich pakowanie i wysyłkę wartość sentymentalną dlatego też przykładamy niezwykłą uwagę do spakowania Dzieł Sztuki ich zabezpieczenia i odpowiedniej wysyłki za pośrednictwem sprawdzonego i profesjonalnego przewoźnika.

Usługi przeprowadzkowe są świadczone za pośrednictwem naszej własnej floty samochodowej jak również za pośrednictwem sprawdzonych podwykonawców.

Przeprowadzki i wysyłki Dzieł Sztuki to dwie z naszych głównych gałęzi działalności , do których przykładamy niezwykłą uwagę.

Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+