Pakowanie

foliowanie i pakowanie

Nasza firma świadczy fachowe usługi pakowania w oparciu o specjalistyczne maszyny oraz wykwalifikowany i doświadczony zespół ludzi. Pakujemy zarówno rzeczy typowe, jak i nietypowe.

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie pakowania produktów do wysyłki, dostosowanej do indywidualnych potrzeb klientów. Zajmujemy się m. in. sprzedażą materiałów do pakowania, profesjonalnym pakowanie produktów, zapewnianiem transportu.

pakowanie produktów

Dysponujemy dużym wyborem materiałów pakownych, w tym kartonów, kopert, folii perforowanych, a także materiałów wypełniających i zabezpieczających. Ponadto możemy Państwu zaproponować pakowanie towarów w skrzynie wyróżniające się wysoką jakością i trwałością. Ich rozmiar dobierzemy do wielkości ładunku.

Jeżeli sprzedają Państwo towary za pośrednictwem Internetu i oczekują profesjonalnej usługi pakowania w rozsądnych cenach, skorzystajcie z naszej oferty!

Spakujemy obrazy, antyki, urządzenia elektroniczne, kryształy, porcelanę, zestawy kosmetyków... i co tylko przyjdzie Wam do głowy. Podejmujemy się również pakowania i transportu dzieł sztuki.

Po wcześniejszym uzgodnieniu jesteśmy w stanie odebrać od klienta towar do zapakowania lub spakować go na życzenie jego w domu czy biurze.

pakowanie pakowanie pakowanie pakowanie pakowanie

Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+