Nasza Oferta

Kolportaż materiałów reklamowych

kolportaż

Nasza firma oferuje Państwu profesjonalny kolportaż materiałów reklamowych. Jesteśmy w stanie specjalnie dla Państwa przygotować rejony dystrybucji według grupy docelowych klientów, jak również zakopertować oraz zafoliować materiały. Dzięki dwustopniowej kontroli, mamy możliwość sprawdzenia prawidłowości wykonanej dystrybucji.

W czasie trwania akcji reklamowej otrzymają Państwo raporty ze spisem ulic, na których zostały rozdystrybuowane prospekty. Wyniki kontroli i raporty przesyłamy każdego dnia pocztą elektroniczną.

Obszar naszej działalności rozciąga się po całej Warszawie oraz większości okolicznych miejscowości. Dystrybucja materiałów reklamowych realizowana jest zarówno na obszarze blokowisk, strzeżonych osiedli jak i domków jednorodzinnych.Nasza wiedza i zdobyte doświadczenie pozwala na skuteczne przeprowadzenie akcji dystrybucyjnej. Cennik uzależniony jest od wielu czynników i dopasowujemy go indywidualnie do każdego klienta.

W Pol-Art zatrudniamy jedynie osoby sprawdzone i uczciwe. Nasi pracownicy charakteryzują się rzetelnością, sumiennością, zaangażowaniem oraz wysoką skutecznością i kulturą osobistą. Każdy z naszych pracowników przeszedł specjalistyczne szkolenie i jest w stanie dotrzeć z materiałem reklamowym praktycznie w każde miejsce.

Chętnie służymy także profesjonalną radą w optymalnym doborze terminu i rejonu kolportażu.
Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+