Foliowanie

foliowanie W ramach tej usługi wykonujemy terminowo wszelkiego rodzaju prace związane z foliowaniem w folię zwykłą (polietylen, polipropylen) takich produktów jak:
  • materiały promocyjne i reklamowe,
  • książki,
  • czasopisma,
  • gadżety,
  • broszury itp.

Dzięki skorzystaniu z usługi foliowania w naszej firmie mają Państwo pewność, że produkty, które poddaliśmy temu procesowi zyskają walory estetyczne, a ich powierzchnia zostanie dodatkowo usztywniona, dzięki czemu będzie znacznie bardziej wytrzymała oraz stanie się odporna na działania wilgoci czy promieniowania UV.

foliowanie

W naszej firmie obowiązują surowe normy, dzięki czemu finalny produkt jest wykonany w 100% zgodnie z wymaganiami naszego Klienta przy użyciu profesjonalnego sprzętu.Foliowanie termokurczliwe

foliowanie foliowanie foliowanie

Nasza Firma oferuje Państwu pakowanie produktów w folię termokurczliwą. Dzięki tej metodzie możliwe jest estetyczne i trwałe łączenie kilku a nawet kilkunastu produktów w jeden pakiet. Dzięki foliowaniu termokurczliwemu zabezpieczają Państwo książki, magazyny, kosmetyki i wiele innych produktów. Dodatkowym atutem jest to, że zafoliowane materiały można łatwo zaadresować a cała usługa przy jej zaletach nie jest kosztowna.

Znajdź nas na Facebook
Facebook
Jesteśmy na Google+
Google+